Numer telefonu:

+48 533 759 071

Email:

podologia@podostudio.pl

Godziny otwarcia:

pon. - pt.: 9:00 - 18:00

UsługaCena*
Konsultacja podologiczna
Wizyta, na której przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad i zdiagnozujemy problem oraz ustalimy plan terapii. Jeżeli chcesz od razu wykonać zabieg, poinformuj nas o tym podczas umawiania wizyty. Przy każdym zabiegu konsultacja jest darmowa.
80zł
Podstawowy zabieg podologiczny
Profilaktyczny zabieg pielęgnacyjny, który obejmuje skrócenie i oszlifowanie zdrowych paznokci oraz opracowanie podeszwowej części stopy ze zrogowaceń fizjologicznych. Jeśli chcesz zadbać o całe stopy, a masz odciski, modzele, popękane pięty lub problematyczne paznokcie należy wybrać zabieg rozszerzony.
160zł
Rozszerzony zabieg podologiczny
Specjalistyczny zabieg leczniczy, przeznaczony dla osób chcących zadbać o całe stopy z wszelkimi problemami w obrębie skóry i paznokci. Obejmuje opracowanie paznokci oraz podeszwowej części stopy ze zrogowaceniami, odciskami, modzelami.
190-290zł
+ malowanie paznokci (dodatkowa usługa do podstawowego lub rozszerzonego zabiegu podologicznego przy wykluczeniu przeciwwskazań)30zł
Opracowanie podeszwowej części stopy
Opracowanie skóry na podeszwie stopy oraz na piętach, lecz bez większych zrogowaceń czy pęknięć. Podczas tego zabiegu nie zajmujemy się paznokciami.
120zł
Opracowanie pękających pięt/rozpadlin
Opracowanie skóry na podeszwie stopy z dużymi zrogowaceniami, pęknięciami czy rozpadlinami. Podczas tego zabiegu nie zajmujemy się paznokciami.
150zł
Usunięcie odcisku/modzela (1 zmiana)
Bezbolesne usunięcie hiperkeratozy takiej jak modzel czy odcisk.
80zł
Usuwanie brodawek wirusowych HPV (kurzajek)80-220zł
Podcięcie/zaopatrzenie paznokcia wrastającego
Wrastanie paznokcia powoduje często ból, obrzęk, a nawet wysięk ropny. Przyczyną często bywa złe obcięcie paznokcia, bądź uraz, ale nie tylko. Wrastanie paznokci spowodowane jest również nadpotliwością stóp czy skłonnością genetyczną. Na wizycie podolog odpowiednio wytnie paznokieć, założy specjalistyczny opatrunek i omówi zalecenia domowe.
150zł
Założenie klamry ortonyksyjnej
Klamra bywa konieczna w terapii wrastających lub wkręcających paznokci. Dzięki niej prostujemy krzywo rosnącą płytkę paznokcia. Nie przeszkadza to w żadnych codziennych czynnościach, a samo założenie klamry, jak i jej noszenie są zupełnie bezbolesne.
190zł
Przełożenie klamry (kolejna wizyta po wcześniejszym założeniu klamry)120zł
Obcięcie i oszlifowanie paznokci zdrowych80zł
Obcięcie i opracowanie paznokci przerośniętych/starczych100-180zł
Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo
Zmieniony chorobowo paznokieć czyli taki, który jest objęty onycholizą, infekcją grzybiczą, jest zdeformowany, przerośnięty lub gdy zrobił się pod nim krwiak.
100zł
Rekonstrukcja paznokcia
Protetyka paznokcia pourazowego lub takiego, który nie rośnie. Zabiegu nie można wykonać bezpośrednio po urazie, na ranę oraz gdy nie mamy więcej niż 30% płytki paznokcia. Jeżeli paznokieć wymaga oczyszczenia, jest przerośnięty lub jest nałożona rekonstrukcja wykonana w innym gabinecie to należy wybrać wariant zabiegu z oczyszczeniem paznokcia.
120zł
Opatrunek specjalistyczny/Tamponada/Odciążenie
Usługi dodatkowe, niezbędne podczas niektórych zabiegów podologicznych.
60zł
Masaż stóp
Chwila relaksu w gabinecie podologicznym. Bo wszystko zaczyna się od stóp!
80zł
Badanie mykologiczne
Badanie diagnostyczne, wykonywane w celu wykrycia obecności infekcji grzybiczej.
150zł
Badanie mikrobiologiczne
Badanie diagnostyczne, wykonywane w celu wykrycia obecności infekcji bakteryjnej.
150zł
*Cennik ma charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

[instagram-feed]